ZOOM garo izoliacinė juosta: unikalios lipnumo savybės – nepriekaištingam sukibimui

Atliekant šiltinimo darbus nepriekaištingą sandarumą ir sukibimą užtikrinantys produktai yra vieni svarbiausių meistrų palydovų. Puikiai tai suprasdami, pristatome ZOOM garo izoliacinę juostą, kurios unikalios lipnumo savybės leidžia klijuoti įvairius paviršius, o elastingas pagrindas garantuoja optimalų sandarumą.

Vienpusio lipnumo ZOOM garo izoliacinė juosta skirta užtikrinti ilgalaikį, visiškai sandarų vandens garams izoliacinių medžiagų sujungimą tarpusavyje, o taip pat – su sienų bei stogų konstrukcijomis. Dėl unikalių lipnumo savybių ja galima klijuoti įvairius paviršius – nuo faneros, medžio drožlių plokščių iki garų barjerinių bei sandarinimo plėvelių.

ZOOM garo izoliacinė juosta dažniausiai naudojama atliekant įvairius šiltinimo darbus – šiltinant fasadą, vidines sienas, stogą. ZOOM garo izoliacinės juostos savybes jau įvertinę meistrai ją naudoja net ir tose vietose, kur yra sujungiami ventiliacijos vamzdžiai.

Ši garo izoliacinė juosta iš panašių produktų išsiskiria ir juos lenkia ne viena naudinga savybe. ZOOM garo izoliacinė juosta yra itin elastinga ir gali išsitempti net iki trijų kartų nuo savo pradinės padėties. Toks elastingas juostos pagrindas užtikrina optimalų sandarumą ant įvairių paviršių ir persidengimų.

Produktas taip pat puikiai tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauke – jis yra atsparus ultravioletiniams spinduliams, o žemiausia darbinė temperatūra siekia -20 laipsnių.

Norint, kad naudojant ZOOM garo izoliacinę juostą būtų pasiektas maksimalus rezultatas, svarbu tinkamai pasiruošti ir laikytis naudojimo instrukcijų. Nuo klijuojamų paviršių reikia pašalinti vandenį, dulkes, riebalus ar kitus didesnius nešvarumus, o visų valymo priemonių ar kitų pagalbinių medžiagų likučiai turi būti pašalinti švaria, sausa šluoste.

Atliekant darbus prie žemesnės temperatūros ir norint išgauti kuo geriausią sukibimą, juosta turėtų būti kambario temperatūros – taip klijai gerai aktyvuosis. Taip pat svarbu laikytis rekomenduojamos darbinės temperatūros, o naudojama juosta turi būti tinkamai prispaudžiama prie klijuojamų paviršių nepaliekant oro tarpų. Netinkamai priklijavus, būtina pašalinti ir užklijuoti naują juostą.

Klijuojamos medžiagos taip pat turi būti tinkamai pritvirtintos laikantis DIN 4108/11 nustatytų technikų. Kur neįmanoma užtikrinti pritaikymo be medžiagos padidinto tempimo, medžiagos turi būti papildomai sutvirtintos mechaninėmis priemonėmis.

ZOOM garo izoliacinė juosta atitinka ir griežtus EnEV (DIN 4108/11) nuolatinio hermetiško garų barjero lakšto sandarinimo reikalavimus.

Šis produktas – puikus pasirinkimas ieškant profesionalios ir aukščiausios kokybės pagalbos atliekant šiltinimo ar kitus darbus. Nepriekaištingu sukibimu ir sandarumu įsitikinkite patys!