Atraskime galimybes kartu

„Tegra“ grupė – statybinių medžiagų rinkos senbuvis, kuris dėl atvirumu pagrįsto veiklos modelio, klientų pasitikėjimo ir aukščiausių veiklos standartų veiklos geografiją išplėtė nuo Europos Vakarų iki pat Tolimųjų Rytų.

Bendradarbiavimas su klientais ir įsiklausymas į jų norus pastūmėjo imtis ne tik statybinės chemijos ir kitų statybai naudojamų prekių platinimo, bet ir sukoncentruoti dėmesį į produktų vystymą – nuo poreikio identifikavimo iki produkto paleidimo į rinką. Dėl sukauptos ilgametės patirties kuriant savo produktus ir kliento poreikių supratimo, visada galime pasiūlyti būtent tai, ko jam reikia.

Visa tai realybe paverčia mūsų motyvuota, nuoširdi, į visus procesus aktyviai įsitraukusi ir nuolat kažką naujo kurianti „Tegra“ komanda. Ji išties didžiulė – „Tegra“ grupę sudaro įmonės „Tegra State“, „Tegros Holdingas“, „Tegra Latvia“, „Tegra Nordics“ ir „Tegra House“.

Išskirtiniai produktai

Kad dar geriau patenkintumėme klientų poreikius, patys vystome ir pirkėjams daugybėje šalių siūlome tokius produktus kaip poliuretaninės montavimo putos, klijai, hermetikai, aerozoliniai dažai, lipnios juostos. Rinkoje gerai žinomi „Tegra“ prekės ženklai „Point“, „Fome Flex“, „Inral“, „Zoom“, „Pplus“ ir „Vertas“.

Visi mūsų produktai gaminami tarptautinius standartinius atitinkančiose Europos Sąjungos gamyklose, jiems taikoma griežta žaliavų atranka ir gamybos kokybės kontrolė – būtent tai padeda užtikrinti mūsų siūlomo asortimento išskirtinę kokybę. Tuo įsitikinti klientai gali organizuojamuose mūsų produktų pristatymuose, kur ne tik plačiau pasakojame apie produkciją, bet ir kviečiame ją išmėginti bei palyginti.

Patikimas partneris

Išskirtinius produktus ir platų bei kokybišką platinimo tinklą kurti padeda atvirumu grindžiamas bendradarbiavimas su partneriais ir klientais – viską atliekame skaidriai, nebijome dalintis sukauptomis technologinėmis ar atsargų valdymo žiniomis bei patariame įgyvendinant pokyčius organizacijoje. Geriau vienas kitą pažinti padeda reguliariai vykstantis forumas „Sinergija partnerystėje“, kuriame dalyvauja tiek mūsų partneriai, tiek klientai.

Sėkminga partnerystė padeda užtikrinti, kad reikalingos statybinės medžiagos vartotoją pasiektų laiku. Tam įsteigėme ir platinimo tinklo kūrimu besirūpinančias atstovybes Latvijos ir Švedijos sostinėse, o kokybiškesnis požiūris į partnerystę padėjo išplėsti mūsų veiklos geografiją: aktyviai dirbame Baltijos šalyse, Mongolijoje, Moldovoje, Belgijoje, Airijoje, Vokietijoje, Slovakijoje, Danijoje, Švedijoje. 

Kitokia vieta dirbti

Svarbiausia sėkmingos „Tegra“ grupės veiklos sudedamoji dalis – atsidavusi ir motyvuota mūsų komanda. Įvairiausių sričių profesionalai ne tik kasdien prisideda prie svarbių strateginių sprendimų, bet ir realizuoja save kaip asmenybę. Kasdien kuriame vienas kito palaikymo kultūrą, dalinamės patirtimis ir idėjomis. Tikri mūsų komandos saviraiškos ir idėjų dalinimosi namai – gamtos apsuptyje dar 2015 m. įkurtos kūrybinės dirbtuvės „inTegra House“.

Vos įžengus pro mūsų įmonės duris, kiekvieną naują darbuotoją pasitinka įmonės vadovas – naujokas supažindinamas tiek su būsimais kolegomis, tiek su visais svarbiausiais įmonės procesais. Naujas kolega nuolat skatinamas dalintis idėjomis ir jų pagrindu kurti bei įgyvendinti savo projektus. Taip leidžiama klysti ir tuo pačiu mokytis, o vėliau šia patirtimi galima pasidalinti su kolegomis ir panaudoti imantis kitų projektų. Tad tapome lyg kūrybine, talentus auginančia kalve, kai kiekvienas darbuotojas gali pasirinkti savo kelią kaip pasiekti užsibrėžtą tikslą. Už dalyvavimą naujų projektų rengime apdovanojame ir finansiškai. Stengtis darbe padeda ir motyvacinė sistema, dalijimasis pelnu bei papildomos premijos.

Mūsų geografija

Per įmonės veiklos metus pardavimų geografija išsiplėtė nuo vienos namų rinkos Lietuvoje iki tolimų šalių Azijoje

Aktyviai dirbame Baltijos šalyse, Mongolijoje, Moldovoje, Belgijoje, Airijoje, Vokietijoje, Slovakijoje, Danijoje, Švedijoje, Lenkijoje ir Ukrainoje. 

Be centrinės būstinės Lietuvoje, įsteigėme ir platinimo tinklo kūrimu besirūpinančias atstovybes Latvijos, Vokietijos, Švedijos, Lenkijos ir Ukrainos miestuose. Kitose rinkose ypatingai skatiname ekskliuzyvines teises turinčių platintojų atsiradimą. Sėkminga partnerystė įvairiose šalyse padeda užtikrinti, kad reikalingos statybinės medžiagos vartotoją pasiektų laiku.

Bendradarbiaukime!

Tokie esame mes – žvelgiantys kiek plačiau, šiek tiek kitokie ir visa širdimi bei protu kartu su visame pasaulyje veikiančiais mūsų klientais.

O koks esi tu, statybinių medžiagų gamintojau, platintojau ar būsimas mūsų kolega? Jei ieškai bendradarbiavimo galimybių, susisiek su mumis.