Prekiniai ženklai

POINT – profesionalų sukurti ir visiems gyvenimo atvejams pritaikyti klijai. Šis, Baltijos šalyse pripažintas prekės ženklas, užima lyderiaujančias pozicijas ir Europos bei Azijos regionuose. Nereikėtų stebėtis – Kai stipriai klijuoja čia ir dabar, pasirinkimų ieškoti kitur nebereikia.

FOME FLEX – pažangiausios montavimo putos ir hermetikai, žengiantys koja kojon su statybinės chemijos inovacijomis. Šiuos kaskart užtikrintai dėl darbo rezultato leidžiančius jaustis ir laiko patikrintus produktus įvertina ne tik profesionalai, bet ir atnaujinti savo namus norintys vartotojai.

GUDFOR – statybiniai klijai bei sandarinimo priemonės sukurtos glaudžiai bendradarbiaujant su statybose dirbančiais profesionalais ir skirtos būtent jiems. Inovatyvi produktų formulė, tiksli paskirtis ir kokybiškos eksploatacinės savybės visada padės pasiekti geriausią rezultatą per trumpiausią laiką bei rasti sprendimą net sudėtingiausiai situacijai.

INRAL kokybę garantuojantis aerozolinių dažų prekės ženklas, puikiai vertinamas savo srities ekspertų ir mėgėjų. Produktai skirti darbštiems ir kūrybingiems, norintiems atnaujinti, atgaivinti ar papuošti senus daiktus, namų interjerą, lauko aplinką. Platus asortimentas ir kruopščiai atrinkta spalvų paletė leis kiekvienam atrasti sau tinkamiausią produktą. Juk kad ir kokie pokyčiai gyvenime lydėtų, spalvos turi likti ryškios.

ZOOM – net išrankiausius reikalavimus atitinkančios juostos, pasižyminčios išskirtinėmis savybėmis. Rinkai siūlome platų asortimentą: dažymui ir paviršių apsaugai, sandarinimui, pakavimui, montavimui bei kitiems remonto darbams pritaikytų aukštos kokybės produktų. ZOOM juostos nepaliks nei vieno profesionalo ar mėgėjo be geriausio sprendimo.

VERTAS – laiko patikrintas ir patyrusių sodininkų bei mėgėjų vertinamas prekės ženklas. Platus aukštos kokybės sodo bei daržo įrankių, priemonių ir laistymo įrangos produktų pasirinkimas užtikrina, kad kone kiekvieną darbą žaliosiose erdvėse dabar galima paversti greitesniu, patogesniu, kokybiškesniu ir, svarbiausia, malonesniu. Juk kiekvienas sodas ir daržas visada VERTAS geriausio.