Pažangi, naujos kartos technologija – ieškantiems sprendimo fasado ir stogo siūlių sandarinimui

Vykdant statybos darbus, dažnas meistras susiduria su klausimu – kaip patikimai užsandarinti konstrukcines ir išsiplečiančias siūles fasaduose, stoguose ar pėsčiųjų takuose. Siūlome Jums kokybišką, profesionalų bei pažangų  sprendimą – „Fome Flex ROOF & FAÇADE hermetiką. Šis naujos kartos, žemo modulio ir „Premium“ klasės hibridinis hermetikas tarp dažniausiai naudojamų statybinių medžiagų suformuoja ypatingai elastingą ir patvarią siūlę. Sužinokite, kodėl ši technologija neturi analogų rinkoje.

 „Fome Flex ROOF & FAÇADE“ hibridinis hermetikas, priešingai nei senesni šios klasės gaminiai, pasižymi pažangia bei novatoriška technologija, paremta revoliuciniu principu.

Hibridiniai hermetikai kietėja dėl drėgmės ore. Taip pat – elastingesni ir mechaniškai patvaresni. „Fome Flex ROOF & FAÇADE“ ir labiau atsparūs temperatūros bei oro svyravimams, pasižymi ilgesniu naudojimo laiku, yra visiškai nekenksmingi aplinkai ir sveikatai, be to, beveik neturi kvapo.

Šie hibridiniai hermetikai unikalūs ne tik savo savybėmis, bet ir universalumu. Jie sandarina konstrukcines ir išsiplečiančias siūles fasaduose, stoguose bei pėsčiųjų takuose ant dažniausiai naudojamų statybinių medžiagų. Todėl „Fome Flex ROOF & FAÇADE“ yra puikus pasirinkimas betono, plytų mūro, dažytos medienos, emalio, aliuminio, nerūdijančio plieno ir įvairių plastikų paviršiams.

Ant šių medžiagų suformuodami ypatingai elastingą ir patvarią siūlę, hibridiniai hermetikai kietėja be burbuliukų. Savo sudėtyje jie neturi ir izocianatų, tirpiklių bei silikonų, tinka platesnėms jungtims, pasižymi aukštu mechaniniu atsparumu ir tvirtu pirminiu sukibimu.

„Fome Flex ROOF & FAÇADE“ taip pat unikalus dėl nulinio nusėdimo. Šis produktas puikiai sukimba be grunto su dauguma, net ir drėgnų, paviršių. Hibridiniai hermetikai yra lengvai užtepami, o jų kietėjimo greitis – 2–3 mm per parą.

Gaminių naudojimas – paprastas ir standartinis. Pirmiausia, reikia nuvalyti ir nuriebinti paviršius. Tada – nupjauti kartušo arba folijos pakuotės viršūnės galą ir užsukti ant kartušo antgalį, esantį komplekte.

Tuomet – įdėti kartušą arba folijos pakuotę į pistoletą-švirkštą ir pripildyti antgalį hermetiku, kelis kartus nuspaudžiant pistoleto gaiduką. Siūlės gylio ir pločio santykis, kai siūlės plotis iki 10 mm, yra 1:1. Mažiausiai – 5 mm pločio ir gylio. Dėl sandūros, platesnės nei 10 mm, gylis yra plotis, padalintas iš 3 plius 6 mm. Maksimalus siūlės plotis – iki 40 mm.

Savo asortimente turime net penkių skirtingų spalvų hibridinius hermetikus. „Fome Flex ROOF & FAÇADE“ galite rinktis skaidrų, baltą, pilką, juodą ir antracito spalvos.

Visi jie – sertifikuoti CE ir kitais svarbiais, statybų rinkoje pripažintais, sertifikatais:

Dėl minėtų priežasčių naujos kartos, žemo modulio ir „Premium“ klasės hibridinis hermetikas „Fome Flex ROOF & FAÇADE“ neturi analogų rinkoje. Todėl ieškantiems patikimo, kokybiško bei pažangaus siūlių sandarinimo sprendimo, šis produktas pranoks visus lūkesčius.