INRAL Keraminių paviršių dažai CERAMICS

Naudojami dažyti ir šalinti defektus, esančius ant keraminių ir emaliuotų paviršių: vonių, baldų, šaldytuvų, skalbimo mašinų. Sukuria blizgų kietą paviršių, atsparų temperatūrai, skilinėjimui, įbrėžimams ir lupimuisi. Skirti tik vizualiai dažyti dangą ir neskirti taisyti skyles ar gilius įbrėžimus.

Prekės kodas: 26-7-3-011
Tūris: 400 ml
Spalva: Balta, blizgi
  • Puikus dengiamumas ir sukibimas su įvairiais paviršiais
  • Atsparūs saulės spinduliams ir lietui
  • Skirta naudoti viduje ir lauke
  • Sudėtyje nėra medžiagų, kenkiančių ozono sluoksniui

Aerozoliniai dažai, skirti dažyti ir šalinti keraminių ir emaliuotų paviršių defektus. INRAL CERAMICS yra šiuolaikiškų technologijų emalis, užtikrinantis kokybišką paviršių dangą. Sudedamųjų dalių sudėtis užtikrina itin kietą paviršių, pasižymintį itin geromis dengimo savybėmis, dideliu baltumo laipsniu ir ilgalaikiu blizgesiu. CERAMICS emaliu dažytas paviršius turi didesnį atsparumą dilimui, įtrūkimams, įbrėžimams, lupimuisi ir temperatūros pokyčiams. Tinka vonioms, praustuvėms, baldams, šaldytuvams, skalbimo mašinoms, dušo padėklams, įrankiams, įvairiems dirbiniams. Skirti tik vizualiai dažyti dangą ir neskirti taisyti skyles ar gilius įbrėžimus.

Geriausia dažyti esant +20 °C, jei temperatūra žemesnė nei +18 °C, džiūvimo laikas ir dažų savybės blogėja. Sudėtyje nėra švino ir chromo junginių, neardo ozono sluoksnio.

DŽIŪVIMO LAIKAS 4 val.

IŠEIGA: 2 m2

DARBO TEMPERATŪRA: +18 °C … +25 °C