FOME FLEX Montavimo putos 7 Doors& Windows

Vieno komponento poliuretano montavimo putos, skirtos profesionaliam langų ir durų sandarinimui, užtikrinant aukščiausią šilumos ir garso izoliaciją.

Prekės kodas: 01-3-2-011
Tūris: 750 ml
Spalva: Sniego baltumo
  • Elastinga siūlė gali išlaikyti net 25 % poslinkį
  • Labai žemas šilumos laidumo koeficientas - 0,03 W/mK
  • Itin mažas antrinis plėtimasis
  • Darbinė aplinkos temperatūra -5 °C...+35 °C lyjant ar sningant

Vieno komponento poliuretano montavimo putos FOME FLEX 7 DOORS WINDOWS ELASTIC PISTOL FOAM skirtos profesionaliam langų ir durų sandarinimui užtikrinant aukščiausią šilumos ir garso izoliaciją. Pastovus putų lankstumas ir žemiausias šilumos laidumo koeficientas (0,030 W/mK) užtikrina tvarumą ir puikią šilumos izoliaciją. Siūlė gali išlaikyti net 25 % poslinkį, dėl to produktas puikiai tinka judančioms konstrukcijoms. Aukštas triukšmo mažinimo indeksas leidžia sumažinti garsą iki 63 dB.

FOME FLEX 7 DOORS WINDOWS ELASTIC PISTOL FOAM turi itin mažą antrinį plėtimąsi 30 % ir minimalų jėgos poveikį į langų ir durų rėmus. Putos itin greitai polimerizuojasi, todėl pjauti galima jau po 25 minučių, nepažeidžiant putų struktūros ir nebloginant siūlės savybių. Vieno flakono išeiga 40 metrų (2,5cm*5cm siūlė) arba 40 litrų laisvai išpučiant. Pilnai sukietėja per 80-100 min. Tai žymiai pagreitina ir supaprastina meistro darbą. Temperatūrinis atsparumas po sukietėjimo -40 °C…+90 °C. Putos turi 70 % uždarų ir 30 % atvirų porų.