Nesuspėjusiems – galimybė nemokamai sudalyvauti privalomuose PU mokymuose

Jau 2023 m. rugpjūčio 24 d. įsigaliojo privalomų mokymų reikalavimas visiems poliuretano putų, klijų ir sandariklių, kuriuose bendra monomerinio diizocianato koncentracija didesnė už 0,1 proc., pramoniniams naudotojams ir profesionalams. Dar nespėjusiems pabaigti šių mokymų „Tegra state“ suteikia nemokamą prieigą POINT, FOME FLEX, GUDFOR, Pplus produktų klientams tai padaryti nieko nelaukiant ir saugiai tęsti darbus.

Ši mokymų platforma, sukurta FEICA, bendradarbiaujant su ISOPA, ALIPA, diizocianatų gamintojų pramonės asociacijomis, yra prieinama skirtingomis ES kalbomis. Ją galite rasti čia.

Prisijungimo prie mokymų kodas: FEICA_21_C7

Jei jums reikalingi detalesni mokymai, susiekite su mumis tel. +370 615 42161

Visi mokymus baigę ir testą išlaikę specialistai gaus penkerius metus galiojantį sertifikatą, leisiantį užtikrinti savo saugumą ir pasiekti geriausių rezultatų naudojant PU putas.

Siekiant užtikrinti saugų izocianatų naudojimą, šią mokymų programą sudaro daug skirtingų temų, tarp kurių ir izocianatų poveikis sveikatai, tinkamų apsaugos priemonių naudojimas ir daugelis kitų. Mokymų programa taip pat atitinka REACH (cheminių medžiagų registravimo, įvertinimo, autorizacijos ir apribojimų) reglamentą.

Net ir baigus šiuos privalomus mokymus ir dirbant su poliuretano produktais, svarbu:

  • Dirbti tik gerai vėdinamose patalpose, taip sumažinant izocianatų poveikį;
  • Dėvėti pirštines, akinius ir kitas apsaugines priemones;
  • Produktus laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, kuri yra apsaugota nuo tiesioginių saulės spindulių, karščio;
  • Laikytis gamintojo pateikiamų techninių ir saugos reikalavimų.