Naujosios kartos sprendimas ieškantiems inovatyvaus hermetiko: naujovė, neturinti analogų rinkoje

Ieškantiems, kuo patikimai ir kokybiškai sandarinti konstrukcines bei išsiplėtimo fasadų, stogų ir grindų pėsčiųjų zonų siūles, pristatome unikalią naujovę. Tai – naujosios kartos profesionalus vieno komponento poliuretano hermetikas ir klijai „Fome Flex PU SEAL&FLEX PREMIUM“. Šis produktas puikiai tinkamas stogų dengimui, jis atitinka NFP 85-610 standartą, todėl gali būti naudojamas molinių čerpių, taip pat – plokščių, palangių, slenksčių bei filtrų klijavimui. „Fome Flex PU SEAL&FLEX PREMIUM“ sandarina ir suvirintas jungtis, stiklo konstrukcijas, lakuotus paviršius, slopina triukšmą statant vagonus, metalinėse jungtyse, tobulas jungiamiesiems elementams iš porceliano, plieno, nerūdijančiojo plieno, plastiko, dažytos medienos, betono ir plytų. O daugiau jo savybių pristato mūsų ekspertai.

„Fome Flex PU SEAL&FLEX PREMIUM“ yra HM (angl. „high modulus“) naujosios kartos, vieno komponento, poliuretano hermetikas ir klijai. Jis specialiai sukurtas kaip universalus sandariklis, todėl pasižymi unikaliomis savybėmis, kurių rinkoje neturi kiti šio tipo bei paskirties produktai.

Vienas pagrindinių šių privalumų – kietėjimas be burbuliukų. Hermetiką galima tepti ant drėgnų paviršių ir palikti džiūti ant saulės. Unikali ir jo inovatyvi „GEL“ technologija. Ši naujovė leidžia produktą tepti patogiai, tolygiai bei lengvai.

Naujosios kartos hermetikas neturi specifinio aitraus acetono kvapo ir maloniai kvepia migdolais. Jo sudėtyje yra sumažintas izocionatų kiekis, dėl to produktas nekenksmingas aplinkai bei sveikatai.

Šis hermetikas taip pat tinka platesnėms jungtims. Kuomet įprastų panašių sandariklių maksimalus siūlės plotis siekia iki 35 mm, „Fome Flex PU SEAL&FLEX PREMIUM“ leidžia produktą naudoti beveik dvigubai ilgesnėms siūlėms – net iki 60 mm. Hermetikas yra ir nuolatos elastingas. Jis siūlės paslankumą išlaiko 25 proc., tempimą iki plyšimo – 500 proc.

Tačiau šis produktas pasižymi ne tik daugybe privalumų. Jį ir išties paprasta naudoti. Todėl, norėdami atskleisti visą hermetiko potencialą, vadovaukitės mūsų specialistų rekomendacijomis.

Pirmiausia, nuvalykite ir nuriebinkite paviršius. Tuomet nupjaukite kartušo viršūnės galą ir užsukite ant jos antgalį, esantį komplekte. Tada įdėkite kartušą arba 600 ml folijos pakuotę į pistoletą-švirkštą ir pripildykite antgalį hermetiku, kelis kartus nuspausdami pistoleto gaiduką.

Siūlės gylio ir pločio santykis, kai siūlės plotis iki 10 mm, yra 1:1. Mažiausiai – 5 mm pločio ir gylio. Dėl sandūros, platesnės nei 10 mm, formulė paprasta: gylis yra plotis, padalintas iš 3 plius 6 mm.

Savo ruožtu gilesnėms jungtims būtina naudoti sandarinimo tarpinę, o platesnės jungtys turėtų būti padengtos per tris kartus, dengiant abi šonines dalis, po to – jungties dugną. Svarbu ir tai, jog užtepus hermetiką, būtina išlyginti silikono paviršių guminiu grandikliu ir pašalinti perteklių.

Vadovaujantis tokiomis mūsų ekspertų rekomendacijomis, šį „Premium“ klasės inovatyvų PU hermetiką ir klijus galima naudoti saugiai, patikimai bei kokybiškai. Kviečiame tuo įsitikinti ir statybos darbus atlikti be rūpesčių.