Hidroizoliacinės sistemos produktų linija: FOME FLEX HydroProtect

Konkurentus pranokstanti hidroizoliacinės sistemos produktų linija: kaip FOME FLEX HydroProtect pelnė meistrų pasitikėjimą?

Norėdami atlikti hidroizoliacinius darbus prieš klojant plyteles skirtingose patalpose, būsto apdailos profesionalai rinkoje turi gausų produktų, skirtų šiam poreikiui, pasirinkimą. Tačiau neretai meistrai skundžiasi prastu gaminių elastingumu ir aukšta kaina, nepateisinančia kokybės. Todėl, stebėdama tokias tendencijas, Tegra State nusprendė rinkai pasiūlyti šiek tiek tirštesnę membraną su didesne medžiagų koncentracija, kuri savo konsistencija yra artimesnė pastai. Tai – hidroizoliacinės sistemos FOME FLEX HydroProtect produktų linija. Ji siūlo visą kokybiškų, profesionalių ir patikimų gaminių, naudojamų prieš keramikinių plytelių klojimo darbus, asortimentą.

FOME FLEX HydroProtect skirta meistrams, kurie nori atlikti hidroizoliacinius darbus vonios kambaryje, virtuvėje, skalbyklose, sanitarinėse bei kitose patalpose prieš klodami keramines plyteles. Ši produktų linija tinkama ir šildomų grindų konstrukcijose. Siūlomos hidroizoliacinės sistemos asortimentas – labai platus, todėl meistrai gali rinktis visapusišką sprendimą. FOME FLEX HydroProtect sistemą sudaro specialus gruntas, membrana, juosta, kampai ir movos.

Svarbiausias FOME FLEX hidroizoliacinės sistemos komponentas – membrana – pasižymi puikiu sukibimu su pagrindu. Ji – elastinga, greitai džiūstanti, lengvai tepama, jau paruošta naudoti ir apsauganti patalpas nuo grybelio bei pelėsio. Produktą užtepus ant paviršių, pastariesiems suteikiama apsauga ir nuo žalingo aliejų bei riebalų poveikio. Be to, ši membrana yra vienkomponentė, sustiprinta pluoštu, draugiška aplinkai – be tirpiklių ir plastifikatorių.

Svarbu ir tai, kad tiek FOME FLEX HydroProtect membrana, tiek FOME FLEX HydroProtect gruntas patikimai sukimba su dažniausiais apdailos darbams naudojamais paviršiais. Šie produktai gali būti tepami ant OSB, cemento drožlių, gipso pluošto ir gipso kartono plokščių, tinko, akytojo bei paprasto betono, mūro, akmens, išlyginamųjų mišinių. FOME FLEX HydroProtect gruntas – taip pat specialus. Jo sudėtyje yra priemaišų, gerinančių sukibimą su hidroizoliacine membrana, o produktas pats savaime sukuria lengvą apsaugą nuo drėgmės, yra greitai džiūstantis, giliai įsiskverbiantis ir lengvai tepamas.

Unikalūs ir FOME FLEX HydroProtect juosta, kampai bei movos. Produktai – stiprūs, atlaiko iki 3 barų vandens slėgį. Jie taip pat ypač elastingi – vien juostos elastingumas iki plyšimo skersai yra 106 proc., o išilgai – 168 proc.

FOME FLEX HydroProtect juosta, kampai ir movos skirti papildomai sustiprinti vietas, kuriose galimas deformacinis plyšimas. Kartu jie naudojami grindų, sienų bei lubų sujungimuose, vidiniams ir išoriniams kampams, vamzdžių perėjimo vietose.

Todėl, norint atlikti visapusišką ir baigtinę, pavyzdžiui, vonios kambario hidroizoliaciją prieš klojant plyteles, FOME FLEX HydroProtect produktų visiškai pakanka profesionaliam, kokybiškam ir sklandžiam meistrų darbui. Tačiau kuo šie gaminiai pranoksta analogus rinkoje?

Stebint konkurentus ir atlikus produktų analizę išsiaiškinta – būsto apdailos profesionalai dažnai lieka nusivylę mažu elastingumu bei aukšta kaina, kuri nepateisina kokybės. Labai dažnai FOME FLEX HydroProtect analogai yra gana skysti. Juose daug vandens, o iš rekomenduojamų dviejų tepamų sluoksnių pavyksta plonokas galutinis membranos storis.

Kuriant FOME FLEX HydroProtect sistemos produktus nuspręsta membraną pagaminti šiek tiek tirštesnę. Joje – didesnė hidroizoliacinių medžiagų koncentracija, todėl membrana savo konsistencija artimesnė pastai. Šie produktai išskirtiniai tuo, kad, išgaravus vandeniui, pavyks sukurti tikrai solidų ir elastingą galutinį membranos storį iš dviejų sluoksnių. Visgi dėl to darbas nenukenčia. Membrana yra lengvai tepama, dirbti galima tiek teptuku, tiek ir voleliu, o produktas pasižymi išties didele išeiga vienam kvadratiniam metrui. Todėl FOME FLEX HydroProtect pranoko analogus rinkoje ir pelnė būsto apdailos profesionalų pasitikėjimą. Šie produktai, pasižymintys savo unikaliais pranašumais, šiandien vadinami patikimu, kokybišku bei efektyviu pasirinkimu visiems meistrams.