GUDFOR A++- greita, efektyvi ir inovatyvi pastatų apdailos bei šiltinimo technologija: ją jau pasitelkia statybų profesionalai visame pasaulyje

Atliekant pastatų apdailos ir šiltinimo darbus, neretai tampa sudėtinga izoliuoti sunkiai prieinamus, sudėtingų formų, nelygius, cilindrinius, išgaubtus ar daugiakampius paviršius. Mes šiems iššūkiams siūlome lengvą, efektyvų ir pažangų sprendimą. Bendradarbiaujant su statybos profesionalais visame pasaulyje, sukūrėme unikalų produktą – inovatyvios technologijos purškiamą vieno komponento poliuretano termoizoliaciją „GUDFOR A++“. Kuo šis sprendimas yra išskirtinis, kokie jo privalumai ir panaudojimo galimybės?

„GUDFOR A++“ inovatyvios technologijos purškiama vieno komponento poliuretano termoizoliacija savo kategorijos produktų segmente konkurentus lenkia daugeliu aspektų.

Pirmiausia, ji turi stiprų sukibimą su dauguma statybinių medžiagų – medžiu, betonu, mūru, stiklu, PVC, plytomis, gipso kartono plokštėmis, EPS ir XPS, čerpėmis, kita didžiąja dalimi plastikų, išskyrus tefloną bei polietileną. Šio produkto greito kietėjimo komponentai suformuoja sluoksnį, kuris apsaugo nuo oro ir drėgmės įsiskverbimo bei šilumos nuostolių. Visiškai sukietėjusią, „GUDFOR A++“ termoizoliaciją galima pjauti, šlifuoti, glaistyti, tinkuoti ir dažyti. Todėl šis produktas yra vienas efektyviausių bei greičiausių sprendimų šalčio tiltų, drėgmės ir vėjo izoliacijai.

Sukurta iš vienkomponenčio poliuretano, kurio naudojimas pastatų šiltinimui ypač populiarėja ir sparčiai auga visame pasaulyje, „GUDFOR A++“ termoizoliacija pasižymi itin dideliu pritaikymo potencialu. Ji gali būti naudojama gyvenamųjų ir komercinių pastatų sienoms, stogams, palėpėms, fasadams, pamatams, balkonams šiltinti. Taip pat – mikroautobusų, uždarų priekabų, krovininių šaldytuvų termoizoliacijai, vamzdynų, skirtingų talpų, šulinių, vonių ir komunikacinių sistemų įvadų šiltinimui. Pastaruosius su šiuo produktu galima ir sandarinti.

Palyginus su dauguma konkurentų, „GUDFOR A++“ turi ne tik geresnį sukibimą su daugeliu statybinių medžiagų nei kiti šios kategorijos produktai. Ši termoizoliacija pasižymi ir didesne išeiga – 2,5 kvadratiniam metrui. Jos šilumos laidumo koeficientas yra 0,033 W/mK, o antrąjį produkto sluoksnį galima dengti jau po 20 minučių. Šis gaminys tinka tiek vidaus, tiek ir lauko darbams, puikiai panaikina šalčio tiltus bei rasos taškus.

Produktas unikalus ir dėl patogaus bei lengvo naudojimo. Norint viso jo potencialo, darbinius paviršius patariama nuvalyti nuo dulkių, nešvarumų ir riebalų bei sudrėkinti purškiant. Suplakus balioną, reikia užsukti pistoletą, uždėti specialų antgalį, kuris yra komplekte, ant jo viršūnės. Antgalis A skirtas vertikaliems paviršiams, o antgalis B – luboms.

Maksimaliai atidarius pistoleto vožtuvą, produktą purkšti rekomenduojama ant paviršiaus iš 30–45 cm atstumo, iki galo nuspaudus pistoleto gaiduką. Purškiamas sluoksnis turi būti ne storesnis nei 3–5 cm. Tuo metu papildomą sluoksnį galima uždėti jau po 20 minučių.

Dirbant periodiškai, purtyti flakoną geriausia su pistoletu. Padengus paviršių, izoliacinę medžiagą sudrėkinti reiktų purškiant vandenį. Darbo aplinkos temperatūra – nuo +5 °C iki +35 °C, o rekomenduojama flakono darbinė temperatūra yra nuo +18 °C iki +25 °C. Produktas iki galo sustingsta per parą.

Vadovaujantis šiomis naudojimo instrukcijomis, pastatų apdailos ir šiltinimo meistrai gali mėgautis efektyviais savo darbo rezultatais. Juos užtikrina unikalus, inovatyvus bei profesionalų sukurtas produktas – pažangios technologijos purškiama vieno komponento poliuretano termoizoliacija „GUDFOR A++“.