Unikalios poliuretano montavimo putos, kurios suderino pagrindinius viso pasaulio statybų profesionalų poreikius

Kuo didesnė išeiga ir ypatingai greitas stingimas. Tai – bene pagrindiniai reikalavimai, kuriuos statybų profesionalai kelia montavimo putoms. Tačiau ne visi produktai rinkoje gali pasigirti šiais kiekvienam meistrui aktualiais privalumais. Todėl pasirūpinome, kad langų bei durų montavimas ir bet kokių ertmių statybose sandarinimas, užtikrinant aukštą šilumos ir garso izoliaciją, vyktų greitai, sklandžiai bei kokybiškai. Tam skirtas inovatyvus sprendimas – naujos kartos poliuretano montavimo putos „FOME FLEX ULTRA FAST 75L“, kurios yra greičiausiai rinkoje stingstančios ir turinčios ypatingai didelę išeigą.

Naujos kartos poliuretano montavimo putos „FOME FLEX ULTRA FAST 75L“ – išties unikalus produktas. Jo išeiga, pučiant laisvai, yra apie 75 litrus. Tuo pasigirti negali analogiški produktai rinkoje.

Dažniausias kitų gamintojų didelės išeigos putų kiekis siekia iki 65 litrų. Tačiau ir jis pasiekiamas per itin didelį antrinį plėtimąsi – iki 100 %. Tai reiškia, kad išpūtimo siūlė išauga dar dvigubai, trukdydama siūlę teisingai uždėti, kadangi reikia numatyti, kiek jai palikti laisvos vietos. Antraip išsiplėtusios putos per daug išsipūs ir pažeis konstrukcijas dėl plėtimosi spaudimo.

„FOME FLEX ULTRA FAST 75L“ – visiškai kitoks sprendimas. Šis produktas turi tik 30 % antrinį plėtimąsi, bet vis tiek didesnę išeigą. Todėl su jomis patogiau suformuoti siūlę, putos nelaužo durų ar langų konstrukcijų ir yra tiksliai išpučiamos. Produktas taip pat atsparus pelėsiui ir grybeliui, aukštai bei žemai temperatūrai – gali būti naudojamas nuo -60 °C iki + 100 °C. Darbo aplinkos temperatūra nuo -0°C iki +35°C, dirbti galima lyjant ar sningant.

Šios putos pasižymi tankia ir vientisa struktūra, o tai užtikrina puikius šilumos ir garso izoliacijos rodiklius. Šilumos laidumo koeficientas – 0,036 W/(m*K), garso sumažinimo indeksas – 63 dB.

Produktas unikalus ir dėl ypač spartaus stingimo, kuris leidžia greičiau užbaigti darbus. Šių putų pjovimo laikas – 10 minučių, kuomet analogiški gaminiai pjaunami po 30–40 minučių. Svarbu ir tai, kad „FOME FLEX ULTRA FAST 75L“ galutinis stingimas yra tik 1,5 valandos. Savo ruožtu kitos rinkoje esančios putos stingsta apie pusę paros.

Dėl šių „FOME FLEX ULTRA FAST 75L“ savybių galima greičiau nupjauti nereikalingus likučius, uždengti putų siūles, tinkuoti, dažyti ir atlikti kitus reikiamus darbus. Todėl produkto panaudojimas – itin platus. Šios putos puikiai tinka langų ir durų sandarinimui, aukštai šilumos bei garso, vamzdžių ir akustinei izoliacijai, įtrūkimų, skilimų, ertmių, tarpų užpildymui. Taip pat – stogų, sienų ir grindų sujungimų sandarinimui bei visiems langų ir durų montavimo darbams.

Šio produkto naudojimas yra lengvas ir standartinis – kaip ir kitų montavimo bei sandarinimo poliuretano putų. Darbinį paviršių reikia gerai nuvalyti ir sudrėkinti. Flakoną intensyviai supurtyti, prisukti pistoletą. Tuomet – apversti flakoną vožtuvu į apačią. Montavimo putų purškimo srauto reguliavimui prireiks pasukti vožtuvą, esantį pistoleto rankenos gale. Tada – užpildyti ertmę putomis.

Jei putos naudojamos esant žemai temperatūrai, flakoną būtina pašildyti iki +18C, patalpinus jį į šiltą vandenį arba šiltą patalpą. Neišdžiūvusių putų likučius geriausiai valyti putų valikliu „Foam Cleaner Fome Flex“. Sukietėjusias putas patariama pašalinti mechaniškai.

Štai ir viskas. Pasinaudokite unikaliais „FOME FLEX ULTRA FAST 75L“ privalumais ir išbandykite produktą, kurį pripažįsta bei vertina statybų profesionalais visame pasaulyje, o mes pasirūpinsime, kad kiekvienas darbas, kuriam skirtas šis produktas, vyktų greitai, kokybiškai ir sklandžiai.