INRAL Metalo dažai ALU ZINC

Apsauginiai ir restauraciniai plieno, ketaus ir galvanizuotų paviršių dažai. Naudojami vykdant statybos darbus, skirti purkšti galvanizuotus paviršius, pavyzdžiui, stogus, lietvamzdžius, palanges, tvoras. Juos galima naudoti namuose dažant stelažus, priekabinius namelius, karučius, dviračius.

Prekės kodas: 26-7-3-001
Tūris: 400 ml
Spalva: Aliuminio, matinė
  • Greitai džiūsta
  • Puikus dengiamumas ir sukibimas su įvairiais paviršiais
  • Atsparūs saulės spinduliams ir lietui
  • Skirta naudoti viduje ir lauke

Aluminio efektas ir antikorozija – aerozolinė apsauginė, dekoratyvinė ir restauracinė danga plieno, ketaus, cinkuotiems bei dengtiems ZINC GROUNT antikoroziniu gruntu pavišiams. Šie dažai naudojami vykdant statybos darbus, skirti purkšti galvanizuotus paviršius, pavyzdžiui, stogus, lietvamzdžius, palanges, tvoras ir t. t. Jie taip pat naudojami sunkiojoje pramonėje gaminant vamzdžius ir kitą įrangą. Juos galima naudoti namuose dažant stelažus, priekabinius namelius, karučius, dviračius ir daugybę kitų daiktų. Danga apsaugo plieną nuo korozijos, kai naudojama sausose patalpose, sandėliuose ir kt.

Geriausia dažyti esant +20 °C, jei temperatūra žemesnė nei +18 °C, džiūvimo laikas ir dažų savybės blogėja. Sudėtyje nėra švino ir chromo junginių, neardo ozono sluoksnio.

DŽIŪVIMO LAIKAS 20 min.

IŠEIGA: 2 m2

DARBO TEMPERATŪRA: +10 °C … +25 °C