FOME FLEX 60 SECONDS FAST FIX putos- klijai, 750 ml

Greičiausio pirminio sukibimo rinkoje, itin mažo antrinio plėtimosi putų klijai, skirti klijuoti visas šiltinimo medžiagas bei daugumai apdailos, statybos ir remonto darbų.

Prekės kodas: 01-3-2-018
  • Sukimba su paviršiumi jau po 60 sekundžių
  • Flakono išeiga -12 m2 šiltinamo paviršiaus
  • Pjovimo laikas 10 minučių
  • Tempiamasis stipris - 18 kg/cm2

Greičiausio pirminio sukibimo rinkoje, itin mažo antrinio plėtimosi, putų klijai FOME FLEX 60 SECONDS FAST FIX skirti klijuoti visas šiltinimo medžiagas bei daugumai apdailos, statybos ir remonto darbų.

Pagrindinės taikymo sritys: bet kokio dydžio šiltinimo ir apdailos plokščių montavimas, blokelių mūrijimas, dekoratyvinių elementų montavimas, pakopų, grindjuosčių, palangių klijavimas ir kita. Puikiai sukimba su daugelių statybinių medžiagų: polistirolo izoliacinėmis plokštėmis (NEOPOR, EPS, XPS), poliuretano plokštėms (PIR), fenolio putų plokštėms (PF), medžiu, betonu, mūro blokeliais, keramikinėmis ir akmens masės plytelėmis, metalu, gipsu, OSB, aliuminiu ir kitais. Putos turi itin greitą ir stiprų pirminį sukibimą, todėl klijuoti galima jau po 60 sekundžių. Prilaikymas būtinas tik 1-2 minutes priklausomai nuo klijuojamo elemento svorio ir didžio. Stingimo laikas tik 15 min. ir pjovimo laikas tik 10 min., todėl FOME FLEX 60 SECONDS FAST FIX stipriai pagreitina ir palengvina apdailos ir statybos meistrų darbą.

Putų klijų išeiga 3 cm. pločio siūlės yra 95 metrų, kas leidžia priklijuoti iki 14 m2 bet kokių šiltinimo ar apdailos elementų ir sumažinti transporto sąnaudas lyginant su klijų mišiniais. Tempiamasis stipris (sukibimo jėga) – 18 kg/cm2.
Šis produktas atitinka Emicode EC1 Plus sertifikatų reikalavimus, todėl yra visiškai nekenksmingas žmogaus sveikatai.