POINT 430 Vinyl Fix cheminis inkaras vinilo esterio pagrindu

Dvikomponentis vinilesterinis cheminis ankeris be stireno, skirtas konstrukcinėms arba didelėms apkrovoms, žymimas CE ženklu ir įvertintas ETA. Skirtas naudoti įvairiose medžiagose, tokiose kaip betonas, supleišėjęs betonas, gelžbetonis, pilnaviduris ir tuščiaviduris plytų mūras bei medis.

Prekės kodas: 03-2-0-430
Spalva: pilka
Tūris: 300 ml
  • Cheminis atsparumas
  • Atsparumas ugniai
  • Seisminio atsparumo sertifikatas
  • Tinka šlapiam betonui ir užtvindytai skylei

POINT 430 VINYL FIX – tai dvikomponentis vinilesterinis cheminis inkaras be stireno, skirtas konstrukcinėms arba didelėms apkrovoms, žymimas CE ženklu ir įvertintas ETA. Skirtas naudoti įvairiose medžiagose, tokiose kaip betonas, supleišėjęs betonas, gelžbetonis, pilnaviduris ir tuščiaviduris plytų mūras bei medis.
Sertifikuotas šių skersmenų srieginiams strypams: M8–M30 nesupleišėjusiame betone, M10–M20 supleišėjusiame betone, M8–M16 pilnaviduriame mūre, M8–M12 tuščiaviduriame mūre ir M8–M16 medienoje.
Sertifikuotas šių skersmenų armatūros strypams: 8–32 mm. nesupleišėjusiame betone, 8–32 mm. vėliau tvirtinamoms armatūros jungtims gelžbetonyje.
Derva pasižymi seisminiu atsparumu, taip pat atsparumu ugniai ir cheminėms medžiagoms. Ją galima naudoti kai pagrindo medžiagos temperatūra yra nuo –10 °C iki 40 °C. Tinka naudoti šlapiame betone ir užtvindytose skylėse. Dėl stipraus sukibimo ir lengvo įsiskverbimo į skyles ir tuščiavidures medžiagas, derva patikimai sukimba su pagrindo medžiaga, nesiplečia ir nesitempia, todėl detales galima tvirtinti prie pagrindo medžiagos kampų ir kraštų.