Kaip greitai ir patikimai atlikti vidaus darbus


Silikoninis hermetikas – yra vienkomponentė priemonė paviršių ir jungčių sandarinimui, turinti atitinkamus rodiklius. Vertėtų pabrėžti, jog ne visi silikonai yra vienodi. Gamintojai, norėdami įtikti vartotojų poreikiams kainos ar kokybės atžvilgiu, į silikoną prideda atitinkamų priemaišų, kurių pagalba išgaunamas aukščiausios kokybės arba paprastesnės konsistencijos silikoninis hermetikas ir jis būna itin pigus arba brangus, skirtingai kokybiškas. Įprasti silikonai gali būti nesertifikuoti ir neturėti Europoje pripažinto CE ženklinimo, kuris yra kaip garantas, kad produktas bus tinkamas naudoti sanitarinėse patalpose, vidaus ir lauko sąlygomis, ant jo neatsiras pelėsis bent keletą metų, o jo spalva visada atitiks tikslią nurodytą spalvos koduotę.

Norint garantijos ir kokybės, Jums padės sanitarinis silikonas FOME FLEX Silicone 102, kuris yra tinkamas naudoti visais įvardintais atvejais ir suteiks ilgaamžiškumo garantą.

Verta žinoti, kad visi sanitariniai silikoniniai hermetikai nemėgsta ir sureaguoja su chloro kalkių turinčiais valikliais. Būtent dėl to, jei hermetizuotos vietos priežiūra ir valymas bus atliekamas valikliais turinčiais šios medžiagos, silikonas tarnaus žymiai trumpesnį laiką ir žymiai ankščiau pradės keisti savo spalvą ar net atsiras pelėsis.

FOME FLEX

Gaunu daugiau!